Home / Kaneovy 4 Góly Pomohly Bayernu Porazit Soupeře 9-2

Kaneovy 4 Góly Pomohly Bayernu Porazit Soupeře 9-2

V prvním kole nové Ligy mistrů porazil Bayern Mnichov Dinamo Záhřeb úžasným skóre 9:2 a stal se absolutním středobodem zápasu. Kane v Fotbalové Dresy č. 9 úspěšně vedl seznam střelců Ligy mistrů se 4 góly. Kompany ve svém prvním zápase Ligy mistrů jako trenér týmu téměř skóroval dvouciferně! V první polovině hry otevřel skóre týmu Kane z pokutového kopu, po něm Guerrero a nová posila Olise a Bayern vedl v poločase 3:0. Ve druhém poločase se situace náhle změnila. Neuer se nešťastnou náhodou zranil a Dinamo Záhřeb využilo situace. Petkovic a Takuya Ogiwara vstřelili dva góly během pouhých 2 minut a skóre bylo srovnáno na 3-2. Tváří v tvář soupeřovu protiútoku byl Bayern nemilosrdný. Kane udělal další úsilí a vstřelil čtyři góly v řadě a stal se tak prvním hráčem v historii Ligy mistrů, který zaznamenal penaltový hattrick. Navíc dvakrát skóroval i Olise a Sane a Goretzka, kteří nastoupili jako střídající, vstřelili po jednom gólu a nakonec si zajistili vítězství s obrovským skóre 9-2. Nespočet fanoušků v Dres FC Bayern Mnichov oslavoval toto šílené skóre. Kaneův výkon byl obzvláště poutavý, s 33 góly v Lize mistrů překonal Rooneyho a stal se prvním člověkem v anglické historii. Za zmínku stojí, že Bayern je také prvním týmem, který vstřelil 9 gólů v jednom zápase od reformy Ligy mistrů v roce 1992. Toto vítězství znamená pro Kompanyho perfektní začátek od jeho nástupu do úřadu. V této sezóně Bayern vyhrál pět zápasů v řadě ve všech soutěžích a je v horké formě. Na budoucí cestu Ligou mistrů se opravdu vyplatí těšit!