Home / Anglie Otočila Nizozemsko 2:1 A Postoupila Do Finále Evropského Poháru

Anglie Otočila Nizozemsko 2:1 A Postoupila Do Finále Evropského Poháru

V semifinále Evropského poháru 2024 vzbudila vrcholná konfrontace mezi Nizozemskem a Anglií velkou pozornost fanoušků. Po 90 minutách urputné konfrontace Anglie porazila v 90. minutě Watkinsovou tradicí Nizozemsko 2:1 a úspěšně postoupila do finále tohoto Evropského poháru. Nizozemský tým si v tomto evropském poháru vedl velmi dobře. Jejich výkon byl stejně pozitivní a energický jako jejich Nizozemsko ME 2024 Dres . V 7. minutě hry využil Xavi Simmons příležitosti k ostré střele a odstartoval pro Nizozemsko sen. Anglii však tento gól nenarušil. V 15. minutě hry Kane z pokutového kopu vyrovnal skóre a vstřelil svůj sedmý gól v kariéře evropského poháru v tomto zápase, čímž se s Rooneym vyrovnal na prvním místě v seznamu střelců Evropského poháru v historii anglického týmu. . Obě strany se v prvním poločase vzájemně napadaly a bránily, což předvádělo divokou konfrontaci a konkurenční stav na vysoké úrovni. Jak Watkins a Palmer, kteří měli na sobě Dres Anglie ME 2024 , nastoupili jako náhradníci, Anglie postupně převzala kontrolu nad situací na hřišti. V 90. minutě hry Palmer asistoval Watkinsovi ke vstřelení klíčového gólu a pomohl Anglii dokončit obrat 2:1. Toto vítězství nejen umožnilo Anglii vstoupit do finále Evropského poháru dvakrát za sebou, ale také se stalo prvním týmem v historii, který vyhrál poté, co zaostával ve čtvrtfinále a semifinále. Nizozemci byli herně dostatečně aktivní, ale nakonec jejich pohárová cesta po Evropě skončila trochu politováníhodným způsobem. Po zápase vyjádřil nizozemský kapitán Van Dijk nespokojenost s rozhodnutím rozhodčího a o rozhodnutí utkání se vedly četné spory. Nicméně pro anglické fanoušky, jak se finále blíží, jsou plni naděje a očekávání ohledně budoucnosti týmu. Postup Anglie je zřejmý, ale to, zda se dokáže prosadit v konkurenci se Španělskem a realizovat svůj dávno ztracený sen o vítězství v šampionátu, bude okamžikem, kdy otestují jejich skutečnou sílu. Pojďme se těšit na to, zda Anglie dokáže uskutečnit svůj sen vyhrát šampionát ve finále a udělat dokonalou tečku za letošním letním Evropským pohárem!